bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Zimní akce zahájena! Užijte si konec roku s našimi výrobky a dárkovými vouchery.

Ani v zimě nemusíte usínat na pracovních vavřínech. Využijte zimní období pro drobné úpravy či kutilské práce v domácnosti a buďte připraveni na příští rok. My vás v tom rádi podpoříme a k tomu vám přidáme i dárky. Při nákupu výrobků v určité hodnotě vám totiž jako poděkování věnujeme vouchery pro nákupy na internetovém obchodě ALZA. A to se vyplatí!

METRUM na největší modelářské show na Moravě a ve Slezsku

Nebe u Frýdku-Místku ovládly letos obří modely letadel, které předváděly před zraky stovek nadšených fanoušků nejrůznější akrobatické parády tající dech. Letošní ročník jsme navíc podpořili hodnotnými cenami pro účastníky z Česka a Slovenska a dokonce i účastí jednoho z našich kolegů, který jako každý rok provětral křídla svého aeroplánu.

Rozjeďte podzim na kreativní vlně! S našimi akčními produkty vás tvoření bude bavit!

Podzim není jen neradostným loučením s letém a vysokými teplotami, nabízí nám mnohem víc. Využijte prodlužující se večery ke kreativní tvorbě, vyrobte si slušivé dekorace, připravte se na dušičky, Halloween nebo probuďte fantazii i kreativního ducha ve vašich dětech a užijte si společně nezapomenutelné rodinné večery. Naše výrobky vám rády budou dělat společnost...Navíc je pro vás máme v AKCI!

Letní akce s COROTOPEM prodloužena do 31.10.2021!

Chystáte se na pravidelnou údržbu nebo kompletní výměnu střechy? Nezapomeňte na střešní fólie! Rozhodně však vsaďte na ty spolehlivé a od prověřeného výrobce. Jen ty vám zajistí dokonalou ochranu střešní konstrukce i tepelné izolace proti pronikání vodní páry z obytného prostoru. Špičkové membrány značky COROTOP jsou zárukou životnosti a dlouhodobé, stabilní kvality. Od 9. srpna nově až do 31.října 2021 navíc s kvalitním sponkovacím kladivem i sponkami jako dárek!

BULDOK: Do boje proti mechům, řasám i nečistotám!

Stejně jako šaty dělají člověka, fasáda dělá dům. Opláštění vašeho domu ve značné míře rozhoduje o celkovém dojmu, kterým váš dům působí. Vlivem povětrnostních podmínek však na fasádě nebo střeše vznikají ideální podmínky pro tvorbu řas, mechů nebo plísní. Umíte s nimi ale zatočit? Vyrazte proti ním do boje s šetrnými a vysoce účinnými pomocníky, kteří bezpečně odstraní „zelené nánosy“ a zároveň chrání váš dům před nepříznivým počasím.

TEX YEAR: Kvalitní tavná lepidla téměř pro každou aplikaci

Lepidlo s dokonalou přilnavostí a flexibilitou může usnadnit práci jak profesionálům tak i domácím kutilům. Vsaďte na značku TEX YEAR a užijte si dokonalý pocit z lepení. Tavné lepidlo TEX YEAR je totiž vhodné pro lepení nejrůznějších typů materiálů – hraček, ozdob, plastů, kovů, dřeva, lepenky, látky, textilií, keramiky apod. Máme ho pro vás, u nás v Metrum!

Chcete renovovat nebo ošetřovat dřevo? Jen pěkná barva nestačí!

Vraťte zapomenutý lesk a obnovte ochranu všem zašlým dřevěným prvkům doma i na zahradě! Olejová lazura na bázi přírodního lněného oleje HOUTOLIE holandské značky KOOPMANS znamenitě penetruje a tím chrání dřevo v interiéru i exteriéru. Mějte své dřevo pod kontrolou, s profesionální péči vám to půjde snadno!

ECOLEUM: Nejlepší a nejšetrnější péče o dřevěné zahradní prvky

Dřevo je univerzálním, nadčasovým a velmi oblíbeným materiálem pro venkovní konstrukce jako jsou lavičky, ploty, altánky, můstky, které tvoří nedílnou součást každé zahrady či terasy. Dřevěné prvky jsou však vystavovány nepříznivým povětrnostním podmínkám, které mu ubírají na životnosti. Stačí jim však dopřát správnou péči, která zajistí jejich vysokou odolnost! Hluboce penetrující přípravek ECOLEUM vám zaručí profesionální a spolehlivou ochranu dřeva.

METRUM Čistá fasáda – zdravá a odolná tvář Vašeho domu

Řasy, mechy, lišejníky a houby se hodí do romantického zákoutí zahrady nebo lesa, na stěnách a střechách domů už ale takovou hitparádou nejsou. Velmi často se vyskytují na severních a západních stranách fasád, a vytvoří nevzhledný povlak dokonce již během několika málo let. Jarní úklid, renovace a opravy opláštění budov patří ke každoročním rituálům kutilů. Co dělat, když i přes kontrolu okapů, mytí a opravy fasády se u vás “zeleni” daří?

Český stavitel: Parťák pro kutily i profíky

Hodnotu, estetiku a funkčnost nemovitosti můžete významně ovlivnit. Pravidelnou údržbu, opravy drobných vad, ale i rozsáhlejší rekonstrukci hravě zvládnete s produktovou řadou značky Český stavitel od společnosti Metrum. Široké spektrum stavební chemie si oblíbili nejen profesionálové ve stavebnictví a dřevozpracujícím průmyslu, ale i domácí kutilové.