Pro velkoobchodní ceny nás kontaktujte zde.
bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Podzimní tvoření nikdy nebylo zábavnější

Podzim už nám klepe na dveře a přichází ten správný čas, abyste své zákazníky vybavili na tohle barevní období, které rozproudí jejich kreativitu. Ať už chtějí popustit uzdu své fantazie při vytváření podzimních dekorací nebo si chtějí zútulnit své domovy na nadcházející sychravé počasí. Připravte je na tento čas s velkou parádou. A co pro vás máme připraveno?

Připravte se s Metrumem na sychravé podzimní počasí

Akce na stavební produkty je tady! Podzimní období se nám nezvratně začíná blížit, a teď je ten správný čas, kdy je vhodné se začít připravovat na sychravé počasí. My v Metrumu dobře víme, jak je důležité si zachovat příjemné teplo domova, a proto jsme si připravili akční nabídku na vybrané stavební produkty, které zajistí vašim zákazníkům, že teplo domova už jim rozhodně neuteče.

Zjednodušte si stavbu nové zídky k plotu s výztužnými vlákny ČS

Výztuž z polypropylenových vláken od Českého stavitele z naší nabídky je velmi univerzální a má velkou škálu využití. Hodí se skvěle do potěrových betonů, štuk či tmelicích malt. Rozptýlené polypropylenové vlákno v betonech a cementových maltách snižuje kapilaritu směsi. Díky tomu se výrazně sníží také propustnost vlhkosti a solí.

Lazury Koopmans a Maston Teak Oil Spray

Na zahradním nábytku se vždycky podepíše zub času. Nedělá mu dobře sluneční záření ani nepříznivé povětrnostní podmínky jako déšť, mráz nebo vysoké teploty. Dřevo pak zešedne, může začít praskat a nábytek ztratí svůj punc a už nebude co býval. Máte pak dvě možnosti. Buď jej vyměnit za nové kousky anebo jim s naší pomocí dodat čerstvý nádech a vzhled nového nábytku. Máme pro vás v nabídce skvělé přípravky a je jen na vás, jakou náročnost a metodu nanášení zvolíte.

Nejlepší pomocník při výběru správné střešní membrány

Přestaňte si lámat hlavu s tím, jak vybrat tu správnou střešní membránu nebo parotěsnou fólii. Tomu je odteď díky našemu přehledu parametrů produktů COROTOP konec. Připravili jsme jednoduchý návod na výběr té správné střešní membrány nebo parotěsné fólie COROTOP pro vaše zákazníky.

Školení bezpečného používání polyuretanových produktů

Vážení obchodní partneři a profesionální | průmysloví uživatelé polyuretanových produktů, vzhledem k novinkám v evropské legislativě bychom vás chtěli upozornit na omezení, která se týkají bezpečného používání diisokyanátů profesionálními a průmyslovými uživateli. Rádi bychom vás provedli danou problematikou, abyste ji snadněji porozuměli. Také vám ukážeme, kde absolvovat příslušné odborné školení o bezpečném používání diisokyanátů. Termín splnění je stanoven na 24. srpna 2023.

Produktové novinky přehledně na webu

Při návštěvě našeho webu se nezapomeňte podívat i do sekce NOVINKY v liště menu. Kromě stálic v našem sortimentu, jako je lepidlo MEGA-FIX od Českého stavitele, lepících pásek TESA nebo čistící chemie BULDOK, pro vás neustále rozšiřujeme nabídku produktů pro stavaře i domácí kutily.

Letní mega akce v METRUM

Letní mega akce ve společnosti METRUM je tady! Rozhodli jsme se totiž, že vám půjdeme naproti a připravili jsme pro vás slevy na všechny produkty, které mají co dočinění s létem a letními teplotami. Na některé z produktů se nám povedlo vymyslet slevy až 90 %! Takže neváhejte a zásobte se včas. Akce totiž platí jen do 31. 8. 2023 nebo do vyprodání zásob. A na co všechno máme akci?

Čistá a odolná fasáda

Rostliny jako řasy, mechy, lišejníky a houby představují půvabný prvek v romantickém prostředí zahrady či lesa. Bohužel, na fasádách a střechách domů už tolik oblíbené nejsou. Tyto nepříjemné povlaky se často objevují na severních a západních stranách budov, a to již po několika letech. Jarní úklid, renovace a opravy opláštění jsou běžnými povinnostmi pro domácí kutily. Co dělat, když přes veškerou péči o okapy, mytí a opravy fasády přetrvává problém s "zelenáním"?

Zásobte se stavební chemií od ČS

Stavební sezona pomalu ale jistě nabírá na obrátkách. A je tak nejvyšší čas doplnit si zásoby kvalitní stavební chemie od Českého stavitele dřív, než stavbychtiví zákazníci zaklepou na dveře.