bubble Stavební systémy, průmyslové lepení a čisticí chemie
Volejte zdarma
+420 800 505 595
Přihlášen jako
Informace o účtu Moje objednávky
Nákupní košík je prázdný

Rady a tipy

Lepení na vyšší úrovni. S tavnými tyčinkami vás lepení bude bavit

Chystáte se na drobné domácí opravy nebo hledáte účinného a spolehlivého „pomocníka“ pro svou kreativitu? Objevte kouzlo tavných lepidel. Rychle a efektivně spojí a zafixují takřka cokoliv, jejich výhodou jsou rychlost, jednoduchost a přesné dávkování. Vybírat navíc můžete z různě zbarvených tyčinek, dokonce i s flitry.

Český stavitel: Parťák pro kutily i profíky

Hodnotu, estetiku a funkčnost nemovitosti můžete významně ovlivnit. Pravidelnou údržbu, opravy drobných vad, ale i rozsáhlejší rekonstrukci hravě zvládnete s produktovou řadou značky Český stavitel od společnosti Metrum. Široké spektrum stavební chemie si oblíbili nejen profesionálové ve stavebnictví a dřevozpracujícím průmyslu, ale i domácí kutilové.

COROTOP: Profesionální systémy pro střechy a dřevostavby

Střecha a fasáda dělají dům. Proto potřebují vaši pozornost, péči a ochranu, obzvláště před nepříznivým počasím. A přesně pro takové účely je tady profi sortiment značky COROTOP, který váš dům udrží v suchu při každé příležitosti a vy budete klidně spát.

IMPRA - venkovní olejová lazura na dřevo

Hluboce PENETRUJÍCÍ lazura na bázi alkydových pryskyřic a lněného oleje. Nové REALIZAČNÍ video. 

Hydroizolace je základ!

Účelem hydroizolace je ochránit stavbu proti vlhkosti a vodě. Novinkou v této oblasti je JEDNOSLOŽKOVÁ HYDROIZOLACE (dříve X TOP EXTERIÉR) z řady stavební chemie Český stavitel.

MASTON SPRAY SEAL

Pěkné video k produktu MASTON SPRAY SEAL. Názorně a vtipně vysvětlené, jak funguje guma ve spreji. Produkt máme v nabídce v několika barevných provedeních.

Jak správně a snadno kompostovat?
Kvalitním kompostem vylepšíte půdu a ještě zužitkujeme biologický odpad. Založení kompostu a používání urychlovače kompostování není nic složitého, je nutné ale dodržet několik pravidel.
Polycol 225

Video ukázka aplikace impregnace betonu pomocí přípravku Polycol 225.

Sanace dřeva napadeného dřevomorkou
V případě, že se ve stavbě objeví příznaky hniloby dřevěných stavebních součástí, je dobré, když se k posouzení rozsahu napadení přizve znalec. Nejčastější houbou způsobující hnilobu dřeva ve stavbě je dřevomorka domácí (Merulius lacrymans). 
Waterstop NANO na dřevu

Video ukázka aplikace impregnačního přípravku Waterstop NANO na borovicovém dřívku. Ukázka demonstruje naprostou vodoodpudivost ošetřeného povrchu.

Waterstop NANO na zdivu

Video ukázka aplikace impregnačního přípravku Waterstop NANO na zdící cihlu. Ukázka demonstruje naprostou vodoodpudivost ošetřeného povrchu.

FIX-R adaptér na PU pěny
Video ukázka práce s FIX-R adaptérem na trubičkové PU pěny. Jedná se o adaptér, kterým lze velmi pohodlně a opakovaně aplikovat montážní polyuretanové trubičkové pěny. Dá se univerzálně použít na PU pěny všech výrobců.